Dekhengsten, Fokmerrie(s) en Klassieke winnaars,
bezien door het Fokkersoog:

Sinds het najaar van 2010 worden afstammingen van klassieke en bijzondere winnaars in het het blad Draf&Rensport besproken
in een zogenaamde "Fokkersoog", meestal door de voorzitter van de Fokkersvereniging, Hans Huiberts.
Het is de bedoeling dat deze Fokkersogen vervolgens op deze website worden geplaatst, zodat ook niet-abonnees ze kunnen lezen.
Hieronder de lijst waaruit u een keuze kunt maken.


Fokkersogen: Internationale Actualiteit

In het weekblad Draf&Rensport worden af en toe Fokkersogen gepubliceerd met actuele zaken
op het gebied van de internationale draverfokkerij. Na enige tijd zijn ze ook op deze website te lezen.
Click op de link:

datum link omschrijving
07-10-2021 Nieuws uit Frankrijk Is er een 'Love You revival in Frankrijk? Met de uitslagen van de 4-/5-jarigen Criteriums
01-11-2021 Nieuws uit Zweden Ready Cash domineert in de Zweedse Klassiekers
21-12-2021 Nieuws uit Frankrijk Analyse van de Jaarlingenveilingen in Frankrijk en daarbuiten

 


Fokkersogen: individuele harddravers

(met vermelding van het Draf&Rensport nummer waarin het betreffende Fokkersoog is gepubliceerd)
Click op de onderstreepte geactiveerde naam.

Naam Aanleiding D&R nr. vader moeder moeder's vader (PdM) moederlijn
Adena Boko Klassieke fokmerrie 2021-33 Pearsall Hanover Dasooner Dabettor Meadow Road Jessie Pepper (U4)
Adonis Boko Sweepstakes 2010-40 Ken Warkentin Shae Boko Pine Chip Nelly (U16)
Aida Boko Derby (4jr) 2011-41 From Above Staro Almighty Yankee Glide Mambrino Beauty (U3)
Alou van Camstra 3e Derby (3jr) 2010-39 Mondo Joe Pyke van Camstra Joie de Vie Tourterelle (YY)
Amour d'Occagnes Derby (3jr) 2010-36 Diamant Gede Naomi November Viking Kronos Prudy Hanover
Andre W 2e Derby (3jr) 2010-38 Love You Norma On the Take Tourterelle (Zora)
Angel Rose Merrie Derby (3jr) 2010-37 Open the Sky Paola Kievitshof Joie de Vie Lucille Marlow
Ariane Beemd Sweepstakes 2010-41 Passing Renka Pinky Super Arnie Gretchen H
Armbro Goal (USA) In Memoriam 2013-13 Speedy Crown Armbro Flight Star's Pride Jessie Pepper (U4)
Armbro Legacy Elitemerrie n.v.t. Balanced Image Armbro Ermine Speedy Crown Armbro Flight
Bahama Boko Productendrav. 2010-46 Daguet Rapide Pocono Boko El Paso Kash Helen Brooke K
Balamanco Gouden Zweep 2017-27 Love You Salamanca Incredible Crafts Ljulka (Rus)
Balance Fanatic Jofferprijs 2010-45 Castleton Bass Super Fanatic Incredible Crafts Narrenkappe
Balzan le Blanc Jonkerprijs 2010-44 Sundown Yankee Van Zandbergen Buvetier d'Aunou Barke
Bambi Boko Breeders Cr. 2jr. 2011-08 Eilean Donon Saga Boko Valley Victory Honor Bright
Belina Josselyn (Fr) Prix d'Am. 2019-06 Love You Lezira Josselyn Workaholic Mambrino Beauty (U3)
Berry's Boy Derby (3jr) 2011-36 Love You Realy Furniture Incredible Crafts O Marijke
Bibi Barosso Merrie Derby (3jr) 2011-39 Ken Warkentin Ironie Speedy Soma Negri (Duits)
Bold Eagle (Fr) Prix d'Am. 2016-06 Ready Cash Reethi Rah Jet Love You Reveuse (E187)
Caen Oldeson Sweepstakes 2012-33 Offshore Dream Krona Oldeson Smokin Yankee Tarragona (Dld)
Caitlin Scott Merrie Trofee 2012-46 Love You Tantivy Kievitshof Supergill Letha Guy (USA)
Clint W Boko Derby (3jr) 2012-38 Abano As Vantz Boko Garland Lobell Nelly (U16)
Coktail Fortuna NL-recordhouder 2018-25 Love You Dalloah No Diamond Way Mamie (USA, U6)
Coktail Jet (Fr) Fokkersoog 2013-11 Quouky Williams Armbro Glamour Super Bowl Twilight XX (U9)
Conan Boko Criterium 2012-22 Lilium Madrik Glamour Fighter Atas Fighter L Pillow Talk (USA)
Cornelia Unia Sweepstakes 2012-36 Incredible Hulk Vrouwe van Unia Incredible Crafts Tourterelle (YY)
Cypress Boko Criterium 2012-25 Daguet Rapide Orchide Hornline Lindy's Crown Nell (USA)
Dacey Boko Sweepstakes 2014-03 Quite Easy Watch the News Joker de Rozoy Nelly Pluto
Damalia Criterium 2013-34 Opus Viervil Victory Joe Park Avenue Jo Fionne
Danae F Boko Orsi Mangelli filly 2014-08 Ken Warkentin Shae Boko Pine Chip Nelly (U16)
Davy Boko Derby (3jr) 2013-42 From Above Staro Almighty Yankee Glide Mambrino Beauty (U3)
Derby Lobell Merrie Derby (3jr) 2014-09 Love You Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Dex Beuckenswijk Fokkers Trofee 2014-10 Urban Beuckenswijk Vida Beuckenswijk Park Ridge Lobell Bertha E
Diamond Derby (4jr) 2015-15 Classic Photo Gala dei Bessi Yankee Glide Mary Belle
Durk M Boko Gouden Zweep 2018-29 From Above Vivian Boko Enjoy Lavec Nelly (U16)
Early Stardust Derby (4jr) 2016-46 Orlando Vici Timely Stardust Super Arnie Cheerful Volo
Easytowin 2e EU-kamp 3jr. 2015-10 Offshore Dream Victory My Way Koos van Camstra Gretchen H
Echo Oldeson Gouden Zweep 2020-36 Echo Royal Oldeson Incredible Crafts Tarragona (U4)
Ejakval Boko Fokkers Trofee 2015-09 Virgill Boko Nicole Blue Eyes America Chansonette XX (FR)
Elegance Fanatic Sweepstakes 2014-37 From Above Super Fanatic Incredible Crafts Narrenkappe
Erwin Lobell Derby (3jr) 2014-50 Goetmals Wood Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Etonnant (Fr) Prix de Paris 2021-09 Timoko Migraine Aliigator Vichnou XX (FR, E18)
Exceptional Boko Sweepstakes 2014-38 Virgill Boko Uncommon Boko Yankee Glide Maggie H (USA)
Explosive Shadow Merrie Derby (3jr) 2014-51 Virgill Boko Turnpike Trophy Turnpike Tailor Miss Bertha Han. (USA)
Facebook Fokkers Trofee 2016-02 Russel November Ventura HH Super Arnie Paulowna
Face Time Bourbon Prix d'Amérique 2020-11 Ready Cash Vita Bourbon Love You Sophronia (U31)
Fame Boko Sweepstakes 2016-13 Virgill Boko Michaella November Sugarcane Hanover Lady Dunn (USA)
Feline Boko Derby (4jr) 2017-02 Virgill Boko Serena Hall Victory Dream Mamy (USA)
Fidelity Rhythm Derby (3jr) 2015-35 Explosive Matter Rhythm and Speed Tagliabue Eulogie
Floris Baldwin meest winnend 2020 2021-11 Passing Renka Tanja de Bruin Dante Buitenzorg Barke
For Sale Merrie Derby (3jr) 2015-42 From Above OJ Yankee Smokin' Yankee Epona
Gala dei Bessi Elitemerrie 2019-10 Yankee Glide Chipping Image Pine Chip Mary Belle (USA)
Gaz Occagnes Sweepstakes 2017-05 Gazouillis Rosy Pierre love You Miss Sears (USA)
Generaal Bianco Fokkersoog 2018-25 Ufo Kievitshof Zaskia Fortuna Coktail Jet Mamie (USA, U6)
Giselle Boko Merrie Derby (3jr) 2016-43 Virgill Boko Peaceful Secret Peace On Earth Kate (USA)
Goofy Greenwood Derby (3jr) 2016-36 Russel November Chatooga River Incredible Hulk Jessie Pepper (U4)
Gusty Rhythm Fokkers Trofee 2017-08 Quite Easy Rhythm and Speed Tagliabue Eulogie
Haley Vredebest Merrie Derby (3jr) 2017-42 Yeovani Boko Sheyenne River Buvetier d'Aunou Romona (USA)
Heart of Steel Fokkersoog 2020-18 Cantab Hall Angel Heikant Open the Sky Mixerin
High Five Renka Merrie Trofee 2017-52 Offshore Dream Ulriek Ravestein Mondo Joe Honor Bright (USA)
Highspeed Aresy Sweepstakes 2018-10 Cantab Hall Speedy Aresy Gentle Star Tourterelle (YY)
Hillary Queen Fokkers Trofee 2017-48 Quick Wood Banja Sue Freiherr As Mixerin
Hooters USA Derby (3jr) 2017-37 Armbro Embellish Keetje Tippel Hidden Cash Prinzess Bertha
Hugo Lobell Derby (4jr) 2018-40 Prodigious Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Ideaal Derby (3jr) 2018-37 Make it Happen Beralda Castleton Bass Tourterelle (YY)
Ilclassico Renka Sweepstakes 2019-01 Classic Photo Ulriek Ravestein Mondo Joe Nell by Hiatoga (U23)
Incredible Crafts In Memoriam 2014-11 Incredible Nevele Oh Kentucky Arnie Almahurst Ab (XX, USA)
Incredible DrPol Fokkers Trofee 2018-46 Pastor Stephen Challenge Stradale Malabar Man Minnie (U51)
Ineke P Boko Elitemerrie 2011-10 Rule the Wind Alanna Hill Lola's Express Old Fanny (U53)
Innovation Love Derby (4jr) 2019-45 Love You Adena Boko Pearsall Hanover Jessie Pepper (U4)
Iris Baldwin Merrie Derby (3jr) 2018-42 Virgill Boko Bordeaux Baldwin Zerberus Bertha E
Isabella JE Sweepstakes 2019-02 Virgill Boko Alie JE Spendic Bertha E
Iwema's First Elitemerrie 2011-22 Rapid Royalty Catia Zuidvelde Revilon Arnolda
Jank Summerland Derby (4jr) 2020-03 Offshore Dream Extra Dry Muscles Yankee Mambrino Beauty (U3)
Jewel Star Sweepstakes 2019-30 Muscle Mass Secret Star Nevele Impulse Tourterelle (Zora)
John King Boko Derby (3jr) 2019-37 Yankee Glide JC Josie American Native Mambrino Beauty (U3)
Jonah Vredebest Sweepstakes 2019-30 Muscle Mass You're Vredebest Super Arnie Nelly Pluto
Jungle Renka Merrie Derby (3jr) 2019-48 Brad de Veluwe Ulriek Ravestein Mondo Joe Nell by Hiatoga (U23)
Kansas Lobell Fokkers Trofee 2021-02 Conway Hall Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Karola Sweepstakes n.v.t. Virgill Boko Cindy Wielinga Bartali Ok Tourterelle (YY)
Keetje Tippel Elitemerrie 2013-11 Hidden Kash Wild Woman Heres Prinzess Bertha
Kentucky River Derby 3-jr 2020-44 Muscle Mass Zamora River Ganymède Minnehaha (U2)
Kilimanjaro 4-jarigen Derby 2021-33 Conway Hall Adena Boko Pearsall Hanover Jessie Pepper (U4)
Kodaira Rensuma Merrie-Derby 2020-46 Pilgrims Taj Mon Amour Nov. Supergill Midnight (U0)
Koen n Klasbak Sweepstakes n.v.t. Formula One Mikado Yzeren Hein Calumet Aster (U55)
Lady Celine S Elitemerrie 2014-24 Songcan Bellina S Quick Pay Medio (U1)
Lana Lobell Triple Crown 3j Mer. 2021-45 Russel November Transamerica As Cantab Hall Maggie H (U5)
Let it be VP Derby 2021-43 Robert Bi Voila' Grif Varenne Medio (U1)
Love You (Fr) Fokkersoog 2013-11 Coktail Jet Guilty of Love And Arifant Jenny Lind (U29)
Love You Too Breeders Course Fin. 2021-33 Love You Adena Boko Pearsall Hanover Jessie Pepper (U4)
Love over gold Sweepstakes 2021-49 SJ's Caviar Andaluz Pearsall Hanover Nelly Pluto (NL, U417)
Maharajah (Zwe) Prix d'Am. 2014 2014-06 Viking Kronos Chili Kahn Giant Chill Star Queen (U123)
Make my day pay Elitemerrie 2016-50 Atas Fighter L Bridal Arrival Speedy Scott Ab (XX, U14)
Muscle Hill (USA) Fokkersoog 2017-11 Muscles Yankee Yankee Blondie American Winner Mambrino Beauty (U3)
Muscles Yankee (USA) In Memoriam 2020-20 Valley Victory Maiden Yankee Speedy Crown Kit by Pioneer (U37)
Nevele Pride (USA) Fokkersoog 2014-11 Star's Pride Thankfull Hoot Mon Lizzie Witherspoon (U8)
Nu Pagadi (DE) NL roots n.v.t. Love You Noblesse Oblige Armbro Kaiser Cheerful Volo
Paul Trot In Memoriam 2014-11 Rosalind's Guy French Connection Zoot Suit Minnehaha (U2)
Peter the Great (USA) Fokkersoog 2009-10 Pilot Medium Santos Grand Sentinel Shadow (U212)
Pim Wielinga In Memoriam 2014-40 Yankee Tornado Dusty Pride Express Pride Ab (U14)
Prosperous (Zwe) Paard v/h Jaar 2020 2021-10 Prodigious Glorify Super Arnie Mambrino Beauty (U3)
Ready Cash (Fr) Fokkersoog 2017-11 Indy de Vive Kidea Extreme Dream Rosine (FR)
Readly Express (Zwe) Prix d'Am. (TCT) 2018-06 Ready Cash Caddie Dream Viking Kronos Medio (U1)
Realy Furniture Elitemerrie 2011-36 Incredible Crafts Gitty van Zuilen Brilliant H O Marijke
Robert Bi artikel 2015-14 Toss Out Up Front JM Self Possessed Maggie H (U5)
Royal Oldeson Elitemerrie 2020-36 Incredible Crafts Usta Oldeson Heres Tarragona (U4)
Sarah Alki Elitemerrie 2019-11 Strausie Lana Alki Incredible Crafts Betty Wilson XX (USA)
Saratoga Yankee Elitemerrie 2018-11 Yankee Glide Yankee Scottie Hickory Pride Mambrino Beauty (U3)
Speedy Crown (USA) Fokkersoog 2019-11 Speedy Scott Missile Toe Florican Le Blonde (USA)
Star's Pride (USA) Fokkersoog 2011-10 Worthy Boy Stardrift Mr McElwyn Old Fanny (USA)
Temple Boko Elitemerrie 2019-10 Garland Lobell Charitable Pine Chip Mabel (USA)
Timoko (Fr) Fokkersoog 2016-34 Imoko Kiss me Coulonces And Arifant Colombine (E40)
Too Fast Elitemerrie 2015-12 Baltic Speed Fast Catch Bonefish Maggie H (U5)
Ufo Kievitshof Kamp.Vaderpaard 2018-11 Supergill Shes Got It All Balanced Image Minnehaha (U2)
Ulriek Ravenstein Elitemerrie nvt Mondo Joe Paradise Rose Diamond Way Nell by Hiatoga (U23)
Valley Victory (USA) Fokkersoog 2012-11 Baltic Speed Valley Victoria Bonefish Mamie (USA, U6)
Varenne (It) Fokkersoog 2017-11 Waikiki Beach Ialmaz Zebu Abbess (U17A)
Venividivici Joe NL topper n.v.t. Paul Trot Tassel Tara Kosar Nancy Hanks (USA)
Victory Joe Elitemerrie 2016-11 Park Avenue Joe Victoriola Noble Victory Maggie H (USA)
Virgill Boko In Memoriam 2020-24 Express Ride Ineke P Boko Rule the Wind Old Fanny (U53)
Whiz Past Breeders Crown 2010-53 Incredible Crafts Circle of Pass Sandy Bowl Julienne (Zwe)
Wishfull Fortuna Elitemerrie n.v.t. Square Deal Gainer Papenhoef Carlos Pluto Narrenkappe
Workaholic (USA) In Memoriam 2013-13 Speedy Crown Ah So Speedy Count Minnehaha (U2)
Your Love Lois NL topper 2011-36 Love You Realy Furniture Incredible Crafts O Marijke
Zandokan Eden GP Lage Landen 2011-26 Ganymede Incredible Regina Incredible Crafts O Marijke


Kijk ook eens in de Hall of Fame op de website van het NDR-Archief, met pagina's over grote NLcracks en de BN-ers: Click HIER


terug naar het Nieuws

© Copyright Fokkersvereniging