Dekhengsten, Fokmerrie(s) en Klassieke winnaars,
bezien door het Fokkersoog:

Sinds het najaar van 2010 worden afstammingen van klassieke en bijzondere winnaars in het het blad Draf&Rensport besproken in een zogenaamde "Fokkersoog" door de voorzitter van de Fokkersvereniging, Hans Huiberts. Het is de bedoeling dat deze Fokkersogen vervolgens op deze website worden geplaatst, zodat ook niet-abonnees ze kunnen lezen. Hieronder de lijst waaruit u een keuze kunt maken.


Fokkersogen:

(met vermelding van het Draf&Rensport nummer waarin het betreffende Fokkersoog is gepubliceerd)
Click op de onderstreepte geactiveerde naam.

Naam Aanleiding D&R nr. vader moeder moeder's vader (PdM) moederlijn
Adonis Boko Sweepstakes 2010-40 Ken Warkentin Shae Boko Pine Chip Nelly (U16)
Aida Boko Derby (4jr) 2011-41 From Above Staro Almighty Yankee Glide Mambrino Beauty (U3)
Alou van Camstra 3e Derby (3jr) 2010-39 Mondo Joe Pyke van Camstra Joie de Vie Tourterelle (YY)
Amour d'Occagnes Derby (3jr) 2010-36 Diamant Gede Naomi November Viking Kronos Prudy Hanover
Andre W 2e Derby (3jr) 2010-38 Love You Norma On the Take Tourterelle (Zora)
Angel Rose Merrie Derby (3jr) 2010-37 Open the Sky Paola Kievitshof Joie de Vie Lucille Marlow
Ariane Beemd Sweepstakes 2010-41 Passing Renka Pinky Super Arnie Gretchen H
Armbro Goal (USA) In Memoriam 2013-13 Speedy Crown Armbro Flight Star's Pride Jessie Pepper (U4)
Armbro Legacy Elitemerrie n.v.t. Balanced Image Armbro Ermine Speedy Crown Armbro Flight
Bahama Boko Productendrav. 2010-46 Daguet Rapide Pocono Boko El Paso Kash Helen Brooke K
Balamanco Gouden Zweep 2017-27 Love You Salamanca Incredible Crafts Ljulka (Rus)
Balance Fanatic Jofferprijs 2010-45 Castleton Bass Super Fanatic Incredible Crafts Narrenkappe
Balzan le Blanc Jonkerprijs 2010-44 Sundown Yankee Van Zandbergen Buvetier d'Aunou Barke
Bambi Boko Breeders Cr. 2jr. 2011-08 Eilean Donon Saga Boko Valley Victory Honor Bright
Belina Josselyn (Fr) Prix d'Am. 2019-06 Love You Lezira Josselyn Workaholic Mambrino Beauty (U3)
Berry's Boy Derby (3jr) 2011-36 Love You Realy Furniture Incredible Crafts O Marijke
Bibi Barosso Merrie Derby (3jr) 2011-39 Ken Warkentin Ironie Speedy Soma Negri (Duits)
Bold Eagle (Fr) Prix d'Am. 2016-06 Ready Cash Reethi Rah Jet Love You Reveuse (E187)
Caen Oldeson Sweepstakes 2012-33 Offshore Dream Krona Oldeson Smokin Yankee Tarragona (Dld)
Caitlin Scott Merrie Trofee 2012-46 Love You Tantivy Kievitshof Supergill Letha Guy (USA)
Clint W Boko Derby (3jr) 2012-38 Abano As Vantz Boko Garland Lobell Nelly (U16)
Coktail Fortuna NL-recordhouder 2018-25 Love You Dalloah No Diamond Way Mamie (USA, U6)
Coktail Jet (Fr) Fokkersoog 2013-11 Quouky Williams Armbro Glamour Super Bowl Twilight XX (U9)
Conan Boko Criterium 2012-22 Lilium Madrik Glamour Fighter Atas Fighter L Pillow Talk (USA)
Cornelia Unia Sweepstakes 2012-36 Incredible Hulk Vrouwe van Unia Incredible Crafts Tourterelle (YY)
Cypress Boko Criterium 2012-25 Daguet Rapide Orchide Hornline Lindy's Crown Nell (USA)
Dacey Boko Sweepstakes 2014-03 Quite Easy Watch the News Joker de Rozoy Nelly Pluto
Damalia Criterium 2013-34 Opus Viervil Victory Joe Park Avenue Jo Fionne
Danae F Boko Orsi Mangelli filly 2014-08 Ken Warkentin Shae Boko Pine Chip Nelly (U16)
Davy Boko Derby (3jr) 2013-42 From Above Staro Almighty Yankee Glide Mambrino Beauty (U3)
Derby Lobell Merrie Derby (3jr) 2014-09 Love You Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Dex Beuckenswijk Fokkers Trofee 2014-10 Urban Beuckenswijk Vida Beuckenswijk Park Ridge Lobell Bertha E
Diamond Derby (4jr) 2015-15 Classic Photo Gala dei Bessi Yankee Glide Mary Belle
Durk M Boko Gouden Zweep 2018-29 From Above Vivian Boko Enjoy Lavec Nelly (U16)
Early Stardust Derby (4jr) 2016-46 Orlando Vici Timely Stardust Super Arnie Cheerful Volo
Easytowin 2e EU-kamp 3jr. 2015-10 Offshore Dream Victory My Way Koos van Camstra Gretchen H
Echo Oldeson Gouden Zweep 2020-36 Echo Royal Oldeson Incredible Crafts Tarragona (U4)
Ejakval Boko Fokkers Trofee 2015-09 Virgill Boko Nicole Blue Eyes America Chansonette XX (FR)
Elegance Fanatic Sweepstakes 2014-37 From Above Super Fanatic Incredible Crafts Narrenkappe
Erwin Lobell Derby (3jr) 2014-50 Goetmals Wood Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Etonnant (Fr) Prix de Paris 2021-09 Timoko Migraine Aliigator Vichnou XX (FR, E18)
Exceptional Boko Sweepstakes 2014-38 Virgill Boko Uncommon Boko Yankee Glide Maggie H (USA)
Explosive Shadow Merrie Derby (3jr) 2014-51 Virgill Boko Turnpike Trophy Turnpike Tailor Miss Bertha Han. (USA)
Facebook Fokkers Trofee 2016-02 Russel November Ventura HH Super Arnie Paulowna
Face Time Bourbon Prix d'Amérique 2020-11 Ready Cash Vita Bourbon Love You Sophronia (U31)
Fame Boko Sweepstakes 2016-13 Virgill Boko Michaella November Sugarcane Hanover Lady Dunn (USA)
Feline Boko Derby (4jr) 2017-02 Virgill Boko Serena Hall Victory Dream Mamy (USA)
Fidelity Rhythm Derby (3jr) 2015-35 Explosive Matter Rhythm and Speed Tagliabue Eulogie
Floris Baldwin meest winnend 2020 2021-11 Passing Renka Tanja de Bruin Dante Buitenzorg Barke
For Sale Merrie Derby (3jr) 2015-42 From Above OJ Yankee Smokin' Yankee Epona
Gala dei Bessi Elitemerrie 2019-10 Yankee Glide Chipping Image Pine Chip Mary Belle (USA)
Gaz Occagnes Sweepstakes 2017-05 Gazouillis Rosy Pierre love You Miss Sears (USA)
Generaal Bianco Fokkersoog 2018-25 Ufo Kievitshof Zaskia Fortuna Coktail Jet Mamie (USA, U6)
Giselle Boko Merrie Derby (3jr) 2016-43 Virgill Boko Peaceful Secret Peace On Earth Kate (USA)
Goofy Greenwood Derby (3jr) 2016-36 Russel November Chatooga River Incredible Hulk Jessie Pepper (U4)
Gusty Rhythm Fokkers Trofee 2017-08 Quite Easy Rhythm and Speed Tagliabue Eulogie
Haley Vredebest Merrie Derby (3jr) 2017-42 Yeovani Boko Sheyenne River Buvetier d'Aunou Romona (USA)
Heart of Steel Fokkersoog 2020-18 Cantab Hall Angel Heikant Open the Sky Mixerin
High Five Renka Merrie Trofee 2017-52 Offshore Dream Ulriek Ravestein Mondo Joe Honor Bright (USA)
Highspeed Aresy Sweepstakes 2018-10 Cantab Hall Speedy Aresy Gentle Star Tourterelle (YY)
Hillary Queen Fokkers Trofee 2017-48 Quick Wood Banja Sue Freiherr As Mixerin
Hooters USA Derby (3jr) 2017-37 Armbro Embellish Keetje Tippel Hidden Cash Prinzess Bertha
Hugo Lobell Derby (4jr) 2018-40 Prodigious Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Ideaal Derby (3jr) 2018-37 Make it Happen Beralda Castleton Bass Tourterelle (YY)
Ilclassico Renka Sweepstakes 2019-01 Classic Photo Ulriek Ravestein Mondo Joe Nell by Hiatoga (U23)
Incredible Crafts In Memoriam 2014-11 Incredible Nevele Oh Kentucky Arnie Almahurst Ab (XX, USA)
Incredible DrPol Fokkers Trofee 2018-46 Pastor Stephen Challenge Stradale Malabar Man Minnie (U51)
Ineke P Boko Elitemerrie 2011-10 Rule the Wind Alanna Hill Lola's Express Old Fanny (U53)
Innovation Love Derby (4jr) 2019-45 Love You Adena Boko Pearsall Hanover Jessie Pepper (U4)
Iris Baldwin Merrie Derby (3jr) 2018-42 Virgill Boko Bordeaux Baldwin Zerberus Bertha E
Isabella JE Sweepstakes 2019-02 Virgill Boko Alie JE Spendic Bertha E
Iwema's First Elitemerrie 2011-22 Rapid Royalty Catia Zuidvelde Revilon Arnolda
Jank Summerland Derby (4jr) 2020-03 Offshore Dream Extra Dry Muscles Yankee Mambrino Beauty (U3)
Jewel Star Sweepstakes 2019-30 Muscle Mass Secret Star Nevele Impulse Tourterelle (Zora)
John King Boko Derby (3jr) 2019-37 Yankee Glide JC Josie American Native Mambrino Beauty (U3)
Jonah Vredebest Sweepstakes 2019-30 Muscle Mass You're Vredebest Super Arnie Nelly Pluto
Jungle Renka Merrie Derby (3jr) 2019-48 Brad de Veluwe Ulriek Ravestein Mondo Joe Nell by Hiatoga (U23)
Kansas Lobell Fokkers Trofee 2021-02 Conway Hall Wichita River General November Mod Yankee (USA)
Karola Sweepstakes n.v.t. Virgill Boko Cindy Wielinga Bartali Ok Tourterelle (YY)
Keetje Tippel Elitemerrie 2013-11 Hidden Kash Wild Woman Heres Prinzess Bertha
Kentucky River Derby 3-jr 2020-44 Muscle Mass Zamora River Ganymède Minnehaha (U2)
Kodaira Rensuma Merrie-Derby 2020-46 Pilgrims Taj Mon Amour Nov. Supergill Midnight (U0)
Koen n Klasbak Sweepstakes n.v.t. Formula One Mikado Yzeren Hein Calumet Aster (U55)
Lady Celine S Elitemerrie 2014-24 Songcan Bellina S Quick Pay Medio (U1)
Love You (Fr) Fokkersoog 2013-11 Coktail Jet Guilty of Love And Arifant Jenny Lind (U29)
Make my day pay Elitemerrie 2016-50 Atas Fighter L Bridal Arrival Speedy Scott Ab (XX, U14)
Muscle Hill (USA) Fokkersoog 2017-11 Muscles Yankee Yankee Blondie American Winner Mambrino Beauty (U3)
Muscles Yankee (USA) In Memoriam 2020-20 Valley Victory Maiden Yankee Speedy Crown Kit by Pioneer (U37)
Nevele Pride (USA) Fokkersoog 2014-11 Star's Pride Thankfull Hoot Mon Lizzie Witherspoon (U8)
Nu Pagadi (DE) NL roots n.v.t. Love You Noblesse Oblige Armbro Kaiser Cheerful Volo
Paul Trot In Memoriam 2014-11 Rosalind's Guy French Connection Zoot Suit Minnehaha (U2)
Peter the Great (USA) Fokkersoog 2009-10 Pilot Medium Santos Grand Sentinel Shadow (U212)
Pim Wielinga In Memoriam 2014-40 Yankee Tornado Dusty Pride Express Pride Ab (U14)
Prosperous (Zwe) Paard v/h Jaar 2020 2021-10 Prodigious Glorify Super Arnie Mambrino Beauty (U3)
Ready Cash (Fr) Fokkersoog 2017-11 Indy de Vive Kidea Extreme Dream Rosine (FR)
Readly Express (Zwe) Prix d'Am. (TCT) 2018-06 Ready Cash Caddie Dream Viking Kronos Medio (U1)
Realy Furniture Elitemerrie 2011-36 Incredible Crafts Gitty van Zuilen Brilliant H O Marijke
Royal Oldeson Elitemerrie 2020-36 Incredible Crafts Usta Oldeson Heres Tarragona (U4)
Sarah Alki Elitemerrie 2019-11 Strausie Lana Alki Incredible Crafts Betty Wilson XX (USA)
Saratoga Yankee Elitemerrie 2018-11 Yankee Glide Yankee Scottie Hickory Pride Mambrino Beauty (U3)
Speedy Crown (USA) Fokkersoog 2019-11 Speedy Scott Missile Toe Florican Le Blonde (USA)
Star's Pride (USA) Fokkersoog 2011-10 Worthy Boy Stardrift Mr McElwyn Old Fanny (USA)
Temple Boko Elitemerrie 2019-10 Garland Lobell Charitable Pine Chip Mabel (USA)
Timoko (Fr) Fokkersoog 2016-34 Imoko Kiss me Coulonces And Arifant Colombine (E40)
Too Fast Elitemerrie 2015-12 Baltic Speed Fast Catch Bonefish Maggie H (U5)
Ufo Kievitshof Kamp.Vaderpaard 2018-11 Supergill Shes Got It All Balanced Image Minnehaha (U2)
Ulriek Ravenstein Elitemerrie nvt Mondo Joe Paradise Rose Diamond Way Nell by Hiatoga (U23)
Valley Victory (USA) Fokkersoog 2012-11 Baltic Speed Valley Victoria Bonefish Mamie (USA, U6)
Varenne (It) Fokkersoog 2017-11 Waikiki Beach Ialmaz Zebu Abbess (U17A)
Venividivici Joe NL topper n.v.t. Paul Trot Tassel Tara Kosar Nancy Hanks (USA)
Victory Joe Elitemerrie 2016-11 Park Avenue Joe Victoriola Noble Victory Maggie H (USA)
Virgill Boko In Memoriam 2020-24 Express Ride Ineke P Boko Rule the Wind Old Fanny (U53)
Whiz Past Breeders Crown 2010-53 Incredible Crafts Circle of Pass Sandy Bowl Julienne (Zwe)
Wishfull Fortuna Elitemerrie n.v.t. Square Deal Gainer Papenhoef Carlos Pluto Narrenkappe
Workaholic (USA) In Memoriam 2013-13 Speedy Crown Ah So Speedy Count Minnehaha (U2)
Your Love Lois NL topper 2011-36 Love You Realy Furniture Incredible Crafts O Marijke
Zandokan Eden GP Lage Landen 2011-26 Ganymede Incredible Regina Incredible Crafts O Marijke


Kijk ook eens in de Hall of Fame op de website van het NDR-Archief, met pagina's over grote NLcracks en de BN-ers: Click HIER


terug naar het Nieuws

© Copyright Fokkersvereniging